Kayıt

Kayıt Ücreti ve Formu

Poster ve Sözlü Sunu Şartları

Bir katılım ücretiyle, en fazla iki adet poster sunumu veya bir poster ile bir sözlü sunum yapılabilir.

Kongremizde günlük katılımcı olarak poster/sözlü sunumu yapılmamaktadır.

Kongremize gönderilen bildiriler en az iki kongre bilim kurulu üyesi tarafından hakem değerlendirmesi yapıldıktan sonra kabul edilecektir. Sunulan özetlerin bilimsel içeriğine göre, bilim kurulu üyelerince sözlü veya poster sunumu olmasına karar verilecektir.

Özet gönderim için son tarih: 20 Mart 2020

Kongrede poster ve sözlü sunumu kabul edilmiş araştırmacılar herhangi bir nedenle (Ör: sağlık sorunu) sunum yapamayacak olurlarsa ve sunumlar çalışmada ismi yer alan başka bir araştırmacı tarafından yapılmazsa özetleri basılmayacaktır. Kongre katılım belgesi ve kongre materyalleri sadece sunumu yapan bilim insanına verilecektir. Sözlü sunumlar İngilizce yapılacaktır. Türkçe sunumlar kabul edilmemektedir.

Kongre özet kitapçığı kongre sonrasındaki hafta içerisinde elektronik ortamda katılımcılara gönderilecektir.

ücrt

Ödeme Dekontu internet sitemizdeki kayıt formu üzerinden veya e-posta (cmos@sdu.edu.tr) ile kongre sekreterliğine ulaştırılması gerekmektedir.

1) 2 yetişkin yanında 2 çocuk 0-6 yaş (Doğum tarihi 01.01.2013 öncesi doğanlar ücretsiz )
1 yetişkin yanında 1 çocuk 0-6 yaş (Doğum tarihi 01.01.2013 öncesi doğanlar ücretsiz). 7-11 yaş arası çocuk (16 Nisan 2008 – 16 Nisan 2012) %50 misafir ücreti ödeyecektir.
Otele giriş 16 Nisan 2020 saat 14:00- Çıkış 19 Nisan 2020 ve saat 12:00 (Toplam 3 Gece).

2) Lisansüstü eğitim yapan Prof., Doç., Yrd. Doç., Öğr. Gör., Uzman ve Okutman katılımcılar öğrenci statüsünde değerlendirilmeyecektir.

3) ‘Tek’ tanımı iki kişilik standart odada tek kalımı [ilave ücretsiz 1 çocuk (0-6 yaş) yatağı] ifade etmektedir. ‘Çift’ tanımı iki kişilik standart odada iki kişi konaklama [ilave ücretsiz 2 çocuk (0-6 yaş) yatağı] ifade etmektedir. Aile odası (2+2 veya (4 kişi ve tek girişli fakat iki ayrı oda veya apart dairesi) isteyenlerin durumu çift kişi odada kalan ücreti gibi değerlendirilecektir.

4) Tesiste konaklayan katılımcılar ve görevliler alkolsüz her şey dâhil konseptinde, otelde kaldıkları sürece, üç öğün açık büfe yemek sevisinden faydalanabilirler. Belirtilen fiyatlara limitsiz meşrubat, çay ve nescafe dâhildir. (Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi, gözleme, hamburger ve omlet çeşitleri ekstra ücretlendirilir). Ayrıca kongrenin ücretsiz faaliyetlerine de katılabilirler (çay ve kahve molaları, konferans sunumlarının dinlenilmesi hizmetlerinden faydalanma vb).
– Tesiste konaklayan katılımcılar konakladıkları süre boyunca tesiste mevcut olan açık ve kapalı havuzlardan, oyun salonundan, hamam, sauna ve fitness salonundan ücretsiz faydalanabileceklerdir.
– Odalara girişte sadece ilk gün için 1,5 lt’lik su konulmaktadır. Sonra talep edilecek sular için ekstra ücret alınacaktır.
-Kongre programının icra edileceği salon, yeterli ses, ışık düzeni ve havalandırmaya sahip olup, konferans salonu gün boyunca katılımcılara tahsis edilebilecek ve konferans salonu fuaye bölümünde katılımcılara günde iki kez cafebreak hizmeti verilecektir.

5) Konaklamasız katılım yapanlara şu aktiviteler ücretsizdir; Alkolsüz içecekler, öğle ile akşam yemekleri, bilimsel program, yüzme havuzları. Konaklamasız bir günlük katılım kongre düzenleme kurulu tarafından uygun bulunmamıştır.

6) Misafir tanımı katılımcıların kongre programına katılmayacak arkadaşlarını, eşlerini ve 6 yaşından küçük çocuklarını ve 3 günlük konaklamayı içermektedir. 16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında 3 günden az konaklama yapacakların kendilerinin konaklamalarını ayarlamaları gerekmektedir. Misafir olanlar kongrenin bilimsel ve sosyal aktivitelerine (çay ve kahve molaları, konferans sunumlarının dinlenilmesi vb hizmetlerinden faydalanmazlar) katılamazlar ve kendilerine katılım sertifikası, yaka kartı vb verilmeyecektir. Fakat yukarıda bahsedilen normal tam pansiyon müşterilerin sahip olduğu tüm imkânlara sahiptiler. Misafir olarak katılacakların öğrenci veya öğretim üyesi ayrımı yoktur. Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dâhil konaklamalar, akşam yemeği (16 Nisan 2020) ile başlayıp konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü (19 Nisan 2020) sabah kahvaltısı ile son bulur. Konaklama süresini belirtilen tarihlerden fazlasına uzatmak isteyenlerin konaklamalarını kendileri ayarlamaları gerekmektedir.

7) Bu fiyatlar ‘ATVG Antalya Eğitim ve Sosyal tesisi Kundu Mahallesi, Yaşar Sobutay Bulvarı, No: 422, Aksu Antalya) (http://www.atgvantalya.com/tr)’ içindir.

8) Konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden 3 gün konaklamayıp erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

9) Dışarıdan (Misafir) katılımcılar için giriş-çıkış saatleri şu şekildedir; 08.00–21.00. Dış (misafir) katılımcılar için kimlik ibrazı zorunludur, aksi takdirde tesise giriş kabul edilmemektedir.

Banka dekontu İnternet sitemiz üzerindeki forma eklenerek yollanmalıdır.

Kongre kayıt ücretine üç adet kahvaltı (açık büfe), öğle (açık büfe) ve akşam yemeği (açık büfe), ara ikramlar, kongre çantası, kongre kitapçığı, yaka kartları ve katılım belgesi dâhildir.
(Misafir olarak katılanlar için kongre çantası, kongre kitapçığı ve katılım belgesi dâhil değildir).

*Kayıt Ücreti hakkında gerekli değişiklikleri yapmak kongre organizasyon komitesinin yetkisindedir.

Banka Hesap Bilgileri
Hesap Adı: MUSTAFA NAZIROĞLU (8. Oksidatif Stres, Kalsiyum Kanalları ve TRP Kanalları Dünya Kongresi)
Banka Şubesi: Türkiye İş Bankası / Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü Şubesi, Isparta /TÜRKİYE
Banka Hesap Numarası: 3303 – 0116879
IBAN No: TR 04 0006 4000 0013 3030 1168 79

Notlar
Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir (Fazla sayıda katılımcı istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır.) Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Katılımın İptali
16.03.2020 tarihine kadar yazılı olarak bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama toplam ücretinin % 50 si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Tüm iade ödemeleri kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma
16 Nisan 2020 tarihinde saat 09.00’den itibaren Kongre Merkezinde kayıt ve danışma masaları kurulacaktır, kongre süresince her gün saat 08.00 – 16.00 arası açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezine girişte ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından önemlidir. Yaka kartları olmayanlar kongre salonuna giremeyeceklerdir.

Stant Alanları
Kongre boyunca sponsor firmaların oluşturduğu sergi alanı katılımcıların gezebilmesi için ücretsiz açık olacaktır.

Kayıt

Lütfen alttaki kayıt formunu indiriniz.

Kayıt